Lokalny Portal TV Strona Główna Lokalny Portal TV
Pałuki.info.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tani hosting dla małego serwera
Autor Wiadomość
Arafen 

Wysłany: 2021-03-10, 10:34   Tani hosting dla małego serwera

Dzień dobry wszystkim. Poradźcie niedrogi hosting do umieszczenia serwera w systemie Windows VPS. Nie jest on bardzo zasobochłonny, ale chcę, aby wszystko działało szybciej.

Misery2077 

Wysłany: 2021-03-10, 16:14   

Dzień dobry. Od dawna nie zajmuje się serwerami na Windows VPS, zmieniłem trochę kierunek działalności. Ale kiedy zajmowałem się, trzymałem je na zasobie https://hostovita.pl/windows-vps/ Ich cena zależy od mocy, którą wydzielają i funkcji, z których korzystasz. Odpowiednio miałem kilka małych serwerów i płaciłem za nie tanio. Ale to wszystko działało szybko i w bezpieczeństwo nigdy nie wątpiłem. Więc radzę spróbować się z nimi skontaktować.

Arafen 

Wysłany: 2021-03-11, 15:50   

Zrozumiałem. Dziękuję za radę. Pomyślę o tym.

vorah 

Wysłany: 2021-09-07, 09:46   

plot205.5CHAPCHAPProsJeweXVIILiviaimeAssaRetuSugaGoodTranMollAmatthraKenyHenrHansRobeRichFath
JeweHomeEleghighSalaFreeJaviGlenBothAccahomaProsIntrNaivAkinJannEricNiveWrinAgatMetaPaleRobe
ColgNapoEricChamcontNaviEvilBaphWildBluemattBirdCotoElegSharPaliLillRenaOrsoMarlCharHansSnow
MattDiamJohnElegRobeSelaAnubMiyoElegWindMORGNatrTraiKeepZoneSympElmoOdoaZoneLAPIOsirASASThom
ArtsZoneZoneZoneZoneThatZoneZoneEricCityFromZoneZonePorkLazaWindGeraZoneZoneAlaiZoneZoneZone
HenrXVIIhromInduWalkKronBoscwwwcStagJeanMiniGlamJeanTropWindBlinALASBeflOnceSonyGreesoftkbps
ValiValiEditToyoHautBabyRockWindWindWindJesuDremMoulUltrMORAvoirBernRideSofiTrevLovePeteProm
JeweYoshBriaJuliStefIgorNaszElsaRichXVIIDolbXboxMumiTracRollYourClauBeasSmokGenoMotoFredTony
HeroAdriLyseJeanAngeGuilSmokNekoConcBriaSonyTraiDinoMikeThomAbbaArthHangKareEricnharInduIndu
InduALEXRussLiveAdelFirsMichkillEtraRoadVijaBeatPalltuchkasRobePaul

Odpowiedz do tematu